Przejście do zawartości

Urządzenie e-wielofunkcyjne HP Photosmart 5510 - B111a Wsparcie

Materiały eksploatacyjne do drukarek HP Photosmart oraz HP Inkjet -- Nowa zmniejszona obudowa wkładów atramentowych HP Black XL 178, 364, 564 i 862

  • DrukujDrukuj

Problem

We wrześniu 2010 roku firma HP wprowadziła zmiany w budowie wkładów atramentowych o następujących numerach: 178, 364, 564 i 862.
Nowa obudowa czarnego wkładu XL jest mniejsza i zawiera mniej plastiku niż oryginalna wersja. Wydajność zmodyfikowanych czarnych wkładów atramentowych XL jest niższa, ale jednocześnie obniżona została ich cena. Ma to na celu zapewnienie spójności z aktualnym szacowanym kosztem wydruku strony na podstawie wydajności ISO.
Podobnie jak standardowy czarny wkład atramentowy, nowy czarny wkład XL instaluje się w środkowej części gniazda. Nowe czarne wkłady XL nie zajmują całego gniazda wkładu czarnego stanowiska głowic drukujących.

Rozwiązanie

Zainstaluj zmodyfikowane czarne wkłady atramentowe XL tak samo jak ich poprzednie wersje.
Zmodyfikowane czarne wkłady atramentowe XL mają mniejsze rozmiary niż poprzednie wersje czarnych wkładów XL, ale cechują się jednakowym poziomem jakości i niezawodności.
Figure 1: Przykładowa instalacja zmodyfikowanego czarnego wkładu atramentowego XL z pustą przestrzenią po obydwu stronach
Ilustracja: Przykładowa instalacja zmodyfikowanego czarnego wkładu atramentowego XL z pustą przestrzenią po obydwu stronach.
Figure 2: Przykładowa instalacja poprzedniej wersji czarnego wkładu atramentowego XL, wokół którego nie ma pustej przestrzeni
Ilustracja: Przykładowa instalacja poprzedniej wersji czarnego wkładu atramentowego XL, wokół którego nie ma pustej przestrzeni.
Wkładów fotograficznych i czarnych nie można zamieniać miejscami i każdy z nich należy zainstalować w przeznaczonym dla niego gnieździe.
Aby uzyskać więcej informacji na temat wkładów fotograficznych i czarnych, kliknij to łącze: Fotograficzne wkłady atramentowe o nazwie zmienionej na fotograficzne czarne wkłady atramentowe (c01839024) (w języku angielskim).
Urządzenie e-wielofunkcyjne HP Photosmart 5510 - B111a

Fora pomocy technicznej HP

Znajdź rozwiązania i współpracuj z innymi na forach pomocy technicznej HP
    HP w serwisie YouTube