Přejít na obsah

Jak zjistím číslo modelu?

  • TiskTisk

Úvod

Tento dokument uvádí způsob vyhledání čísla modelu pro tiskárnu HP Officejet s jednou funkcí. V závislosti na produktu může být číslo modelu umístěno na přední části produktu nebo uvnitř produktu v blízkosti kazet.

Jak zjistím číslo modelu?

Pomocí jednoho z následujících způsobů vyhledejte číslo modelu tiskárny HP Officejet.

Video s postupem vyhledání čísla modelu, sériového čísla a čísla produktu

Pusťte si krátké video a podívejte se, jak vyhledat číslo modelu, číslo produktu a sériové číslo vašeho produktu.
Máte-li potíže se zobrazením videa nebo chcete-li zobrazit video v jiné velikosti, kliknutím sem přehrajte video na stránkách YouTube .

Způsob 1: Vyhledání čísla modelu v přední části produktu

Níže naleznete příklady čísla modelů HP, ale vaše číslo modelu se může lišit:
  • HP Officejet Pro K5400tn
  • HP Officejet H470wf
  • HP Officejet Pro K8600dn
Následující tabulka uvádí možná umístění čísla modelu, která můžete porovnat se svým produktem.
Umístění čísla modeluPříklad produktu
Nahoře uprostřed (vepředu)Obrázek: Tiskárna HP Officejet K8600 (fotografie), číslo modelu je zakroužkováno v horní části uprostřed (vepředu).
V pravém horním rohu (vepředu)Obrázek: Tiskárna HP Officejet K550 (fotografie), číslo modelu je zakroužkováno v pravém horním rohu (vepředu).
Nahoře uprostřed (vepředu), pod vrchním krytemObrázek: Tiskárna HP Officejet H470 (fotografie), číslo modelu je zakroužkováno v horní části uprostřed (vepředu), pod vrchním krytem.
Pokud číslo modelu není uvedeno na žádném z výše uvedených míst, překročte ke způsobu 2.

Způsob 2: Vyhledání názvu modelu na produktu a čísla modelu uvnitř dvířek kazety

U některých produktů je název modelu umístěn v přední části produktu a specifické číslo modelu je umístěno v blízkosti kazet. Například HP Officejet Pro 8000 je název produktu a A809a je specifické číslo modelu pro daný produkt. Specifické číslo modelu má pět znaků. Například:
  • A809a
  • A809c
  • A809n
Obrázek 1: Číslo modelu uvnitř dvířek tiskové kazety
Obrázek: Číslo modelu uvnitř dvířek tiskové kazety
Název modelu a umístění číslaPříklad produktu
Název modelu, HP Officejet Pro 8000, je umístěn v horní části produktu uprostřed (vepředu).Obrázek: HP Officejet Pro 8000 (fotografie). Název modelu je zakroužkován v horní části produktu (vepředu).
Číslo modelu u tiskárny HP Officejet Pro 8000 je umístěno na vnitřní straně dvířek kazety, v jejich horní části.Obrázek: HP Officejet Pro 8000 (fotografie). Umístění čísla modelu je zakroužkováno na vnitřní straně dvířek kazety, v jejich horní části.
Název modelu, HP Officejet Pro 6000, je umístěn v pravém horním rohu produktu (vepředu).Obrázek: HP Officejet Pro 6000 (fotografie). Název modelu je zakroužkován v pravém horním rohu produktu (vepředu).
Číslo modelu u tiskárny HP Officejet Pro 6000 je umístěno pod dvířky kazety, v levém horním rohu produktu.Obrázek: HP Officejet 6000 (fotografie). Číslo modelu je zakroužkováno pod dvířky kazety, v levém horním rohu produktu.

Související odkazy na podporu

Fóra podpory společnosti HP

Hledejte řešení a spolupracujte s ostatními uživateli ve fóru podpory HP
    HP na YouTube